Jak dbać o biżuterię?

Biżuteria pozłacana może być świetnym zamiennikiem czystego złota- trzeba jej tylko okazać troszkę więcej miłości. Oto nasze wskazówki:

1.Unikaj kontaktu z substancjami chemicznymi, takimi jak perfumy, kosmetyki itp, ponieważ mogą one zniszczyć pozłacaną powłokę. Nakładaj biżuterię dopiero po zakończeniu aplikacji takich substancji i pamiętaj o regularnym jej czyszczeniu.

2. Chroń przed wilgocią. Zdejmuj biżuterię przed kąpielą, pływaniem w basenie lub w morzu. Jeśli Twoja biżuteria zostanie zamoczona, natychmiast ją wysusz.

3. Pamiętaj, aby nie wystawiać biżuterii na zbędne tarcie i zarysowania. Unikaj noszenia przy wykonywania intensywnych aktywności fizycznych. Najbardziej narażone na tarcie są pierścionki, więc najlepiej nosić je okazjonalnie.

4. Regularnie czyść biżuterię. To pomoże zachować jej blask i czystość. Delikatnie przetrzyj biżuterię miękką, suchą ściereczką- świetnie sprawdzają się takie do okularów.

5. Aby unikać zarysowań i uszkodzeń, przechowuj biżuterię oddzielnie. Najlepiej użyć do tego dedykowanego pudełeczka lub woreczka, w którym dotarło do Ciebie zamówienie.

Pamiętaj, że dbanie o biżuterię pozłacaną, to nie tylko utrzymanie jej w dobrym stanie, ale również noszenie jej z pewnością i dumą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl